KONTAKTI

KONTAKTINFORMĀCIJA

T + 371 67282961 
M +371 28303434
Dzirnavu iela 92/2-16, Rīga, Latvija
info@swissdentalexperts.lv

DARBA LAIKI

Darba dienās no 09.00-18.00

SAZINIETIES AR MUMS

Leave this field blank

Pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem

Ja Jums vai kādam Jums tuvam cilvēkam ir kādi funkcionāli traucējumi, kas apgrūtina vai liedz patstāvīgi nokļūt mūsu zobārstniecības kabinetā, bet Jūs vēlaties ārstēties pie mums, lūdzam, veicot pierakstu, informēt par situāciju, lai mēs jūsu apmeklējuma dienā varam sniegt Jums nepieciešamo palīdzību.
Pierakstu Jūs varat veikt, zvanot pa tālruni 28303434. Aicinām uzdot visus Jūs interesējošos jautājumus par ārstēšanās iespējām!
Mūsu zobārstniecības kabinets nesniedz zobārstniecības pakalpojumus vispārējā narkozē un vispārējā dziļajā sedācijā, vai izmantojot smieklu gāzi.
Ja Jums ir nepieciešama ārstēšana vispārējā narkozē, sedācijā, kā arī, aicinam Jūs vērsties:
Rīgas Stradiņa universitātes
Stomatoloģijas institūtā
Rīgā, Dzirciema ielā 20
tālr. 67455586

Personas datu aizsardzība

Akciju Sabiedrība “RIGI” savu pakalpojumu sniegšanas vajadzībām ikdienā:
– Ievāc personas datus, izmantojot klienta aizpildītas veidlapas;
– Ievada tos elektroniskajā klientu Zobārstniecības pieraksta organizēšanas programmā;
– Uzglabā iegūtos personas datus papīra un elektroniskajā formā;
– Veic personu attālinātu un klātienes identifikāciju, izmantojot personas datus;
– Izmanto iegūtos datus zobārstniecības pakalpojumu sniegšanas vajadzībām.
Ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK) prasības, kas stājās spēkā ar 2018.gada 25.maiju, kā arī rūpējoties par Jūsu datu drošību, mēs esam atjauninājuši mūsu personas datu aizsardzības politiku.
Lai apstrādātu Jūsu personas datus, veiktu klientu identifikāciju un informētu par Jūsu ieplānotās vizītes laiku, mums ir vajadzīga Jūsu piekrišana. Piekrišanu var izteikt, parakstot klātienē AS “RIGI” saimnieciskās darbības vietā Dzirnavu iela 92/2-16, Rīga, LV-1050 atbilstošu veidlapu.
Jūsu dati netiks pārsūtīti vai izpausti nevienai personai, kurai nav tiešs pienākums veikt Jūsu identifikāciju darba pienākumu pildīšanas ietvaros. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no komercziņojumu saņemšanas, kā arī no piešķirtas atļaujas datu ievākšanai, uzglabāšanai un apstrādei. Lai iegūtu sīkāku informāciju par savām tiesībām, Jūs varat iepazīties ar pilnīgu konfidencialitātes politiku mūsu mājaslapā www.swissdentalexperts.lv.

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 010001013

Nepieciešama palīdzība?
Swiss Dental Experts
Sveicināti! Kā varam Jums palīdzēt?